Акції

Акція "Смаколики для захисників"

Учні гімназії провели акцію "Смаколики для захисників".  З допомогою родини волонтерів Кукурузяк Любові та Теодора солодощі доправили нашим мужнім воїнам. Завдяки їхній героїчній стійкості, ми живемо, навчаємось, займаємося в різних секціях і гуртках, відпочиваємо, за що дуже вдячні нашим захисникам.

14:23 06.10.2023

"Спільними зусиллями": благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

29 вересня з нагоди Дня захисників і захисниць Украї‌ни, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та дня створення УПА в нашій гімназії відбувся благодійний ярмарок "Спільними зусиллями". У школі упродовж всього дня панував гарний настрій та святкова атмосфера (для деталей натисніть на фото).

15:32 30.09.2023

Благодійний марафон "Я допоміг зберегти дитячі життя"

З 1 лютого по 20 лютого в закладі проводився благодійний марафон "Я допоміг зберегти дитячі життя", приурочений до міжнародного Дня онкохворої дитини (зібрання коштів для онкохворих буковинських дітей, що перебувають на лікуванні кардіоонкогемотологічному відділенні Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Руська, 207а). На марафоні було зібрано 12500 грн.

13:41 17.02.2023

Благодійна акція

З 12 по 16 грудня у Чернівецькій ЗОШ №25 організовано і проведено шкільну благодійну акцію "Подарунок від Святого Миколая" діткам, які лікуються в Чернівецькій обласній дитячій клінічній лікарні (відділення кардіоревмоонкогематології). Батьками та учнями закладу зібрані солодощі, фрукти, дитяча література, іграшки та канцтовари.

11:54 16.12.2022

Акція до Святого Миколая

Адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ №25 вдячні благодійному фонду "Руки милості" Кугуряну К.Г. та Никифорцю В.І. за організацію допомоги (продуктовий набір) сім'ям: малозабезпеченим, ВПО, багатодітним  до Дня Святого Миколая та різдвяних свят.

11:47 14.12.2022

Акція "З вірою у перемогу"

Учні школи взяли участь у міській акції " З вірою в перемогу", у якій були написані листи, намальовані малюнки учнями школи. А також були зібрані кошти на квадрокоптер для ЗСУ. Загальна сума коштів 12294 грн. Під час акції збиралися ліки для воїнів, які будуть передані в Донецьку область 108 батальйону.

10:37 09.12.2022