Виховні заходи 2023-2024

23 квітня - Міжнародний день англійської мови

Цей квітневий тиждень є сповненим атмосфери міжнародної події, святкування якої дозволяє долучитися до світової культури. 23 квітня - Міжнародний день англійської мови, який був обраний ООН на честь святкування дати народження славетного англійського драматурга Вільяма Шекспіра. Учні 8А класу доторкнулися до світової спадщини письменника під час проведення відкритого  уроку 25.04 за темою “The Great Bard of Avon”.  Двомовний спосіб проведення заходу підкреслив важливість інтеграції знань з метою формування ключових життєвих компетентностей учнів. На уроці учні демонстрували свою  акторську майстерність, декламували сонети, розвивали критичне мислення під час дебатів та під час роботи в групах.

20:31 26.04.2024

Майбутнє лісу - у твоїх руках

21 березня світ віддає свою шану “легеням” нашої планети  - лісам. Всі ми чудово знаємо, наскільки важливою є ця частина екосистеми , що безупинно трудиться для всієї Землі , виробляючи найбільшу кількість життєво-важливого газу - кисню. Сьогодні ми з учнями розглянули та обговорили, які є масштаби проблем на теперішній  день у світі, котрі призводять до масової  загибелі тисячі гектарів лісів  та як запобігти наслідкам таких глобальних  проблем.  Плануємо на майбутнє  провести ряд заходів, які допоможуть нашому світу ставати тільки кращим та виховають в учнях нашої гімназії достатній рівень самосвідомості та любові до всього живого. Дякую всім хто приймав участь в цьому заході. Бережімо цей світ разом, примножуючи та оберігаючи його!

21:55 21.03.2024

Всесвітня акція до Дня людини з синдромом Дауна

21 березня, з нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна, учні 7Б класу приєдналися до всесвітньої акції, одягнувши кольорові шкарпетки, щоб відчути себе іншими. Діти намагалися  привернути увагу  до проблем людей із обмеженими здібностями, адже вони трохи відрізняються від звичайних людей, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому не схожі на інших. Це ще один прояв толерантності, який дуже необхідний нашому суспільству.

21:29 21.03.2024

20 березня – Всесвітній день Землі!

Земля - це наша мати, наш спільний дім, який надає нам захист та абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій красі і різноманітності.

13:53 20.03.2024

17 лютого – День спонтанного прояву доброти

17 лютого щороку у світі відзначається День спонтанного прояву доброти. Метою цього дня є заохочення людей до прояву доброти до інших та світу загалом. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди. З нагоди цього свята педагогом-організатором та соціальним педагогом (Станковською Ю.Е. та Боднар О.М.) проведено виховний "Урок доброти" із учнями 5 - А класу.

23:37 19.02.2024

Святкова зустріч у бібліотеці району: Відзначення Дня святого Валентина та пам'яті Володимира Михайловського

14 лютого в бібліотеці Будинку культури "Роша" відбулася зустріч з головою Спілки письменників Буковини Василем Джураном та племінницею письменника і журналіста Володимира Михайловського, в якій активну участь взяли учні 7Б класу Чернівецької гімназії №15. Захід було присвячено Дню святого Валентина, обговорювалися історія цього свята та традиції святкування в різних країнах. Також відзначалася 85-та річниця з дня народження Володимира Михайловського та Всесвітній день дарування книги. Присутні мали змогу послухати вірші, присвячені пам'яті Михайловського.

08:28 15.02.2024

День святого Валентина - 2024

В цей день учнівське самоврядування влаштувало справжнє свято. Облаштували святкову фотозону, де всі бажаючі мали можливість сфотографуватися.   Впродовж тижня з 08.02 по 14.02 була розміщена «Поштова скринька закоханих». Щиро вдячні всім, хто доєднався до свята! Бажаємо, щоб це свято було наповнене радістю, теплом дружбою та коханням!

23:30 14.02.2024