Цифрові платформи для навчання з використанням дистанційних технологій

Цифрові платформи та сервіси для навчання з використанням дистанційних технологій:

Нові знання Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи "КУРС "Школа"".

Всеукраїнська школа онлайн. Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів.

Мій Клас. Електронна освітня платформа, яка пропонує широкий спектр матеріалів для здійснення дистанційного навчання – завдання, теорію та тести зі шкільних предметів.

LearningApps.org. Онлайн-сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Їх можна використовувати в роботі з інтерактивною дошкою або як індивідуальні вправи для учнів.

Classtime. Платформа для створення інтерактивних навчальних додатків, яка дозволяє вести аналітику навчального процесу і реалізовувати стратегії індивідуального  підходу.

Google Classroom. Безкоштовний веб сервіс створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Це один із сервісів Google, призначений для створення віртуальних класів.

Zoom. Сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей.