Конкурси

Вернісаж учнівських малюнків "Здоров'я очима дітей!"

Саламага Вікторія, учениця Чернівецької гімназії №15, стала переможницею регіонального вернісажу учнівських малюнків "Здоров'я очима дітей" у номінації "Зроби свій вибір на користь здоровому способу життя!" (вікова категорія 11-14 років, керівник Семенюк Катерина Валеріївна).

11:19 23.04.2024

Конкурс "Впоряд" дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Джура"

Команда нашої гімназії взяла участь у конкурсі роїв "Впоряд". Продемонстрували свої навички у стройовій підготовці, проходження рою урочистим ходом з військовим вітанням та виконанням марошової патріотичної пісні.

12:09 10.04.2024

Вітаємо переможців обласних змагань з початкового технічного моделювання

Сьогодні 19 березня 2024 року учні гімназії взяли участь в обласних змаганнях з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку. Вітаємо переможців Дрогомерецьку Марію, ученицю 3-А класу та Безчасну Аліну, ученицю 4-го класу.

14:59 19.03.2024

Інноваційний урок з фізичної культури

🟢 12 березня проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий інноваційний урок фізичної культури» (з новими варіативними модулями) та «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу».

12:48 15.03.2024

Конкурс "Український сувенір"

Вітаємо  Гуздуб Тетяну, ученицю 6-б класу, яка взяла участь у конкурсі «Український сувенір» і зайняла почесне 2 місце!!! Керівник - Катерина Семенюк, вчитель трудового навчання.

15:15 03.01.2024

Конкурс з інформатики "Бобер-2023"

Учні Чернівецької гімназії №15 взяли участь у міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер", який проходив з 13 по 18 листопада 2023 року. У конкурсі взяли участь 142 учні 2-9 класів. Конкурс "Бобер" проводиться щорічно і є одним із найпрестижніших змагань з інформатики для учнів початкової і середньої школи. Його мета – стимулювати розвиток інтересу до інформатики у дітей та молоді, а також популяризувати інформатику як важливу галузь знань. Учасники конкурсу виконували ряд завдань на логіку, алгоритміку, програмування та інші теми з інформатики. Завдання були різного рівня складності, щоб кожен учасник міг проявити свої здібності.

08:38 26.11.2023

Перше місце в  міському кункурсі «Галерея мистецтв»

Вітаємо учня 7-А класу, Куриша Андрія, який здобув перше місце в міському кункурсі «Галерея мистецтв»  в номінації «Образотворче мистецтво» під керівництвом учителя образотворчого мистецтва —Семенюк К.В.

12:04 22.11.2023

На струнах серця Чернівців

Вітаємо ученицю 8-Б класу, Смадич Катерина, яка взяла участь та була нагороджена дипломом Управління освіти Чернівецької міської ради міського Конкурсу талановитої молоді "На струнах серця Чернівців" за високий професіоналізм у номінації "Обдаровані" ("Пісня" та "Художнє читання")

22:40 10.11.2023