Безпека життєдіяльності

Екскурсія до "Музею рятувальної служби"

Учні 5 - А класу нашої гімназії відвідали "Музей рятувальної служби" Для юних гостей працівники музею провели екскурсію та нагадали важливі правила безпеки в різних надзвичайний ситуаціях, зокрема при виникненні пожежі, виявленні підозрілих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними. А після того, як діти оглянули експозицію музею, рятувальники запросили їх до аварійно - рятувальної частини, де розповіли про свою роботу та продемонстрували техніку і спорядження, з яким працюють.

11:59 13.04.2024

Виховна година "Безпечні канікули"

23 травня  співробітниками сектору ювенальної превенції Відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області була проведена виховна година "Безпечні літні канікули". Старший лейтенант поліції Шишковський Анатолій Анатолійович та лейтенант поліції Довгань Єлізавета Олександрівна зустрілися з учнями 1-х та 2-х класів нашої школи. Вони розповіли дітям правила безпечного відпочинку під час канікул та відповіли на їхні  численні  запитання.

10:54 24.05.2023

Екскурсія у пожежну частину

В рамках місячника безпеки життєдіяльності, учні других та четвертих класів відвідали пожежну частину. Під час екскурсії музеєм частини, діти дізналися правила мінної безпеки, оглянули різні небезпечні предмети та зброю, дізналися правила поведінки в разі виявлення небезпечних предметів. Діти побачили цікаві експонати, змогли приміряти одяг пожежника та оглянули техніку.

09:08 10.05.2023

Вікторина "Цивільний захист"

В рамках місячника Цивільного захисту учні 9 класу переглянули відео про мінну безпеку та цивільний захист населення. Після цього вони взяли участь у вікторині на цю тему, де застосували отримані знання та навички.

09:04 10.05.2023

Година спілкування з інспектором

Нашу школу цього тижня відвідала інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області, лейтенант поліції Довгань Єлізавета Олександрівна. Вона провела з учнями 7 класів годину спілкування. Зокрема розповіла учням про безпеку в інтернеті, кібербулінг та булінг.

22:10 12.04.2023

Тиждень безпечного інтернету

В нашій школі цього тижня завершився Тиждень безпечного інтернету. Важливість питання безпечного Інтернету зумовлена тим, що сучасна людина не уявляє свого життя без глобальної мережі, оскільки та дає багато інформації й можливостей. Молоде покоління - діти та підлітки - не усвідомлюють, що може чекати на них у віртуальному просторі. Значимість проблеми безпечного Інтернету потребує постійної уваги з боку школи та батьків.  Фотозвіт Тижня безпечного інтернету по класах 3-А, 3-Б класи вікторина з використанням робочих зошитів "Про безпечний інтернет" 4-А перегляд відео, вікторина «Безпека в Інтернеті» 4-Б онлайн квест «Безпечний Інтернет» 6-A, 6-Б проходження завдань на платформі LearningApps 5-A, 5-Б перегляд відео «Найжахливіший день Петрика», квест-гра «Безпечний Інтернет» 7-А, 7-Б проходження завдань на платформі Safer Internet Day 8-11 класи  проходження завдань на платформі LearningApps та проходження квесту "Медіаграмотний календар" за покликанням

10:47 17.02.2023

Година спілкування "Булінг, кібербулінг. Безпека в Інтернеті"

Чернівецький міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги головним юристом Чопчик Христиною проведено годину спілкування "Булінг, кібербулінг. Безпека в Інтрернеті" в 5-А та 5-Б класах.

10:15 17.02.2023

Екскурсія до музею пожежно-рятувальної справи

4 листопада учні 6-А та 6-Б ЗОШ №25 відвідували музей історії пожежно-рятувальної справи Буковини. Під час екскурсії діти дізналися про діяльність, історію та сьогодення служби, а також про героїчну професію рятувальника. Екскурсію провів начальник караулу лейтенант служби цивільного захисту Домітрюк Михайло.

22:20 08.11.2022

Година спілкування з інспектором

Для учнів п’ятих класів організована зустріч з головним інспектором відділу запобігання НС Чернівецького РУ старшим лейтенантом служби ЦЗ Гаїною Єленою Василівною

22:46 07.11.2022

Урок з мінної безпеки

13 вересня у нашій школі відбувся урок з мінної безпеки. Його провели ментори Олена Ніколаєва та Інна Наріжна від БФ "СПІВДІЯ ДІТИ"" під егідою UNICEF  в Україні  та Міністерства молоді та спорту України.  Під час інтерактивного уроку діти дізналися про вибухові пристрої, про те, як повідомити, якщо побачили небезпечний предмет, переглянули мультфільм про супергероїв та відтворили веселу руханку.

22:43 14.09.2022