Екскурсії

Подорож малечі до музею в пожежній частині

23 квітня учні 3-А класу відвідали музей в пожежній частині. Екскурсовод цікаво розповів дітям про поводження з вибухонебезпечними предметами. Діти дізналися про аварію на Чорнобильській АС, познайомилися з історією пожежної частини. Було дуже цікаво! У дітей залишилися приємні враження!

07:22 27.04.2024

Похід в кінотеатр. Захоплюючий український фільм "Сторожова Застава"

1 березня 2024 року учні гімназії переглянули цікавий та захоплюючий український фільм «Сторожова Застава». Разом із головним героєм— Вітьком потрапили  на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла.

19:07 01.03.2024

Відвідування контактного зоомайданчика

Учні 5-а класу відвідали контактний зоомайданчик обласного еколого-натуралістичного центру творчості учнівської молоді. Погодували тваринок та отримали приємні враження від спілкування із ними.

14:25 27.10.2023

Подорож в Музей науки

Відвідування Інтерактивного простору "Музей науки. Чернівці" для учнів 8А класу стало захопливою пригодою в світі наук. Діти  відкривали одна за одною найтаємніші і найзагадковіші сторінки природознавства, фізики та біології. Занурювались у світ ілюзій, випробовували вічний двигун та генератор струму, розв’язували головоломки, грали на музичних інструментах, працювали над будовою людського організму. Інтерактивний формат музею дозволив учням відчути себе дослідниками, відкривачами, музикантами і відкривати в собі нові здібності та таланти.

13:31 27.10.2023

Науково-пізнавальна екскурсія

03.10 2023 р. для учнів 8-А та 8-Б класів проведена науково-пізнавальна  екскурсія до інституту Хімії, біології та біоресурсів ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Учні мали змогу ознайомитися з методами та способами добування речовин, ознаками хімічних реакцій! Діти отримали безцінний досвід, самостійно опрацювававши деякі реакції.

15:06 03.10.2023

Подорож у минуле: Відвідування Бакоти та фортець у Хотині та Кам’янець-Подільському

Учні 5-Б та 8-Б класів, разом із класними керівниками - Поповою М. О.  та Гудзь Ю. В., весело та пізнавально розпочали літні канікули із захопливої поїздки до Хотинської та Кам’янець-Подільської фортець, де поринули в цікаве минуле наших пращурів. Діти прослухали мегацікаву екскурсію, а також відвідали одну із наймальовничіших частинок України— Бакоту.

09:28 28.06.2023

Зустріч з культурною спадщиною: екскурсія до обласного музею народної архітектури та побуту

7 червня учні 5-Б, 7-А, 7-Б та 8-Б класів побували на мальовничій північно-східній околиці міста Чернівці, та відвідали обласний музей народної архітектури та побуту – пам’ятку культурної спадщини Буковини. Діти із захопленням та цікавістю слухали екскурсію, поринули в минуле рідного краю, весело грали в ігри та відпочивали.

10:56 09.06.2023

Відкриваємо таємниці рослинного світу: екскурсія учнів 6-Б класу до Ботанічного саду

З учнями 6-Б класу нашої школи проведено екскурсію до Ботанічного саду міста Чернівці. Діти побачили екзотичні рослини, зустріли неймовірні квіткові композиції,  отримали нові знання про світ рослин і їх важливість для нашої планети.

10:09 09.06.2023