Здоровий спосіб життя

Зміцнюємо віру в себе: тренінг з розвитку самооцінки

«Уникайте тих, хто намагається підірвати вашу віру в себе. Маленькі люди завжди роблять це, тоді як великі люди завжди дають тобі відчути, що й ти можеш стати великим»  (Марк Твен). З метою формування навичок розвитку та підтримки власної самооцінки, психологом гімназії Марією Темерівською, було проведено тренінгові заняття "Самооцінка та самоцінність" за програмою Олени Зеленської "Ти як?" з учнями 5-б, 6-а, 7-а та 8-а класів. Під час заняття використані вправи "Рахунок", "Я - людина, яка гарно вміє.....", "Велике прання", Мотиваційна історія та інші. «Самооцінка — це ОЦІНКА людиною себе, своїх якостей, рівня своєї успішності на основі власного досвіду. Самоцінність — це УСВІДОМЛЕННЯ своїх сильних сторін, шанобливе ставлення до себе, безумовна любов і прийняття себе. Самооцінка виявляється в людині зазвичай у порівнянні з іншими людьми. Самоцінність же навпаки — це особисте ставлення до себе, коли поруч нікого немає».

19:12 18.03.2024

До Дня ментального здоров'я

6 грудня до дня ментального здоров’я у нашій гімназії працівники психологічної служби та гості з інших закладів освіти провели  інтерактивно-освітню виставку💡. Захід відбувся за сприяння адміністрації гімназії та Департаменту освіти і науки.

10:48 07.12.2023

Диплом за участь у Всеукраїнській онлайн-руханці

За участь у встановленні Національного рекорду "Єднання", до Всесвітнього дня дитини, до якого доєднались 2095 шкіл та 114045 дітей, у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю "Назустріч Успіху" Всеукраїнського проєкту "Єдина Україна" наш заклад отримав ДИПЛОМ від Української федерації "Спорт заради розвитку".Вдячні за нагороду. Дякуємо учням та їх батькам за участь.

23:29 28.11.2023

Чат з чемпіонами

29 вересня, в рамках Європейського тижня спорту відбувся проєкт #OlympicLab: «Чат з чемпіонами». Школярі з різних регіонів України в онлайн-режимі мали можливість поспілкуватися з президентом НОК України, Міністром молоді та спорту, Олімпійським чемпіоном Вадимом Гутцайтом, і саме нашій гімназії випав шанс задати запитання міністрові, а також  титулованим українським спортсменам-амбасадорам #BeActive Георгієм Зантарая, Олександром Абраменком, Ольгою Харлан, Людмилою Лузан та Ярославою Магучіх.

21:31 29.09.2023

Фотомарафон "Спортивні та незламні"

Понеділок - "День стрибків". Вівторок - "День йоги" (для деталей натисніть на фото) Середа - "День рівноваги" Четвер - "День гнучкості" П'ятниця - "День незламності"

23:05 12.09.2023

День фізичної культури і спорту!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту (натисніть на фото для деталей).

13:56 11.09.2023

Активний відпочинок на перервах: як учні підтримують своє здоров'я в нашій школі

Перерви між уроками - це час, коли школярі можуть  відпочити під час довгого навчального дня.  Учні нашої школи дбають про своє здоров'я, тому під час перерв чи після уроків надають перевагу рухливим спортивним іграм. На подвір'ї школи, на спортивних майданчиках  можна зіграти в футбол, баскетбол, волейбол та інші ігри з м'ячем,  займатися фізичними вправами. Це допомагає підтримувати відмінну фізичну форму, налаштовує на продуктивну роботу під час уроків.

13:23 02.05.2023