Виховні заходи 2022-2023

Вручення документів одинадцятикласникам

30 червня в Чернівецькій ЗОШ №25 ми вшановували і вітали випускників 11 класу. Цей день особливий ще й тим, що одинадцятикласників є останнім для нашої школи. Вітаємо випускників 11 класу з успішним завершенням свого навчання. Ваші роки в школі були наповнені важливими відкриттями, знаннями та взаємодією з вчителями та однокласниками. Ви піднялися на новий рівень, готуючись до своєї подальшої освіти або кар'єри. Ви виявили в собі потенціал і довели, що здатні до великих досягнень. Успіхів Вам!

14:44 04.07.2023

Прощавайте, шкільні роки: Випускний для дев'ятикласників

Дорогі випускники! Цей день - результат багаторічної праці та зусиль. Нехай цей момент стане початком нового етапу у Вашому житті, сповненого незабутніх пригод, розширення горизонтів та особистого зростання. Пам'ятайте, що Ви маєте потенціал змінити світ навколо себе. Будьте відважними, мрійливими та ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Міцного Вам здоров'я, наснаги та впевненості у кожному кроці вашого шляху.

23:22 25.06.2023

Останній дзвоник - 2023

Пролунав останній дзвоник у нашій школі - і промайнув ще один навчальний рік: - Останні пісні на улюбленому подвір'ї - Останній вальс з однокласниками - Останні побажання від класного керівника.

09:40 20.06.2023

Листи у майбутнє

Ми вже офіційно шестикласники. Пишемо листи у майбутнє, загадуємо бажання, хочемо щасливого мирного літа. 5-А клас весело і цікаво завершує навчальний рік.

22:33 13.06.2023

День Цивільного захисту

У Чернівецькій ЗОШ №25 проведено День цивільного захисту. Учні та вчителі школи покращили свої  навички й знання  правил поведінки в екстремальних ситуаціях, перевіривши свою здатність до дій щодо збереження свого життя та здоров'я.

13:57 18.05.2023

Українська вишиванка – генетичний код українця, оберіг і символ єднання нації

Щорічно в травні в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки. Всесвітній день  вишиванки - молоде свято. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день в кожному куточку Землі  українці надягають свої найкрасивіші вишиті сорочки, заявляючи усьому світові, що вони – представники українського народу, який був, є і завжди буде і що українську історію, культуру, українську душу не знищити нікому. В Чернівецькій ЗОШ №25 проведені заходи щодо відзначення Дня вишиванки.

12:56 18.05.2023

У світі все починається з мами

В п'ятницю 12 травня в нашій школі відбувся урочистий захід "У світі все починається з мами" присвячений Дню матері

17:30 14.05.2023

Вшанування Дня пам'яті та примирення

У Чернівецькій ЗОШ №25 до Дня пам'яті та примирення учнями 1-7 класів проведено майстер-клас з виготовлення символу пам'яті - червоного маку, який став символом відважності та героїзму тих, хто віддав життя у боротьбі за нашу свободу.

12:28 08.05.2023