Правила прийому до закладу освіти

Прийом дітей до першого класу здійснюється на безконкурсній основі. Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Подання заяв і документів відбувається через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/, дотримуючись інструкцій (інструкція тут) або електронну адресу закладу освіти cvznz-25@meta.ua.

У разі, якщо  батьки не мають можливості зареєструватися та подати онлайн, можуть прийти до гімназії, яка знаходиться за адресою вул. Івана Мазепи, 8а.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування комунального закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього у порядку, визначеному законодавством.

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у 1-х класах, то першочергово зараховуватимуть дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтвержено; дітей, які є братами/сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.

Із 15-го червня будуть прийматися заяви тільки за наявності вільних місць у закладі.

При реєстрації батькам необхідно мати:

- копію свідоцтва про народження;

- оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Територія обслуговування Чернівецької гімназії знаходиться на сторінці сайту "Території обслуговування"

З повагою адміністрація закладу!

Переглянути та завантажити шаблон​​​​​​ заяви про зарахування до 1 класу

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Зарахування дітей до 2-9-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0;
  • особова справа дитини.

Відвідини вихованцями ЗДО №16 нашої гімназії

26 березня 2024 року до молодших класів нашої гімназії завітали вихованці ЗДО №16. Діти з цікавістю оглянули класи, познайомилися із вчителями, пограли у рухливі ігри в спортзалі, із задоволенням поспівали англійських пісеньок. А найзахопливішим для малят виявилося виконання логічних завдань за допомогою цеглинок Лего та інтерактивної дошки.

09:07 27.03.2024