Предметні тижні

Тиждень безпечного інтернету - 2024

5-9 лютого 2024 року в Чернівецькій гімназії №15 пройшов захоплюючий Тиждень Безпечного Інтернету, який призначений для навчання учнів основам кібербезпеки та виховання свідомих користувачів мережі.

11:59 06.02.2024

Розвиток життєвих компетентностей: Пришкільний англомовний табір з цікавими активностями для учнів

Із звуками останнього дзвоника відкрилась нова сторінка шкільної історії. 15 червня розпочав роботу пришкільний англомовний табір, в якому було охоплено учнів молодшої та середньої школи: 4А, 4Б класи — табір Joyful Days (вчитель англійської мови Божовська А.Г.) ,  5Б, 6Б — табір Friends (вчитель англійської мови Ільчук І.Ю.) , 5А, 6А та 7А класи — табір World Wonder Camp (вчитель англійської мови  Богач Н.М.). Потужна команда із дітей, викладачів англійської мови та їхніх асистентів Гашмей Л.В., Станковської Ю.Е., Алєксєєва В.В. створила творчий осередок на засадах партнерства, активної взаємодії  і  підтримки. Основною метою мовного табору було створення сприятливих умов для підвищення мотивації учнів у вивченні англійської мови та розвитку навичок та вмінь використання мовних форм для реальних комунікативних цілей. У літньому мовному таборі діти могли удосконалювати необхідні мовні, розмовні  навички, непомітно долати мовний бар’єр, поєднувати навчання із захопливими видами діяльності. Працюючи за напрямами Наші емоції, Спорт-це рух та життя, Здорова їжа,  Небезпеки інтернету, Професії навколо нас, діти вчились працювати в команді, створювати власні проєкти, використовувати цифрові інструменти для виконання інтерактивних завдань. Зустрічі з цікавими людьми, екскурсії містом та до Карамельної фабрики у поєднанні з комплексом завдань, які успішно  виконувались учнями,  сприяють розвитку їхніх основних життєвих компетентностей.

18:14 22.06.2023