Конкурс з інформатики "Бобер-2023"

Дата: 26.11.2023 08:38

Учні Чернівецької гімназії №15 взяли участь у міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер", який проходив з 13 по 18 листопада 2023 року. У конкурсі взяли участь 142 учні 2-9 класів. Конкурс "Бобер" проводиться щорічно і є одним із найпрестижніших змагань з інформатики для учнів початкової і середньої школи. Його мета – стимулювати розвиток інтересу до інформатики у дітей та молоді, а також популяризувати інформатику як важливу галузь знань. Учасники конкурсу виконували ряд завдань на логіку, алгоритміку, програмування та інші теми з інформатики. Завдання були різного рівня складності, щоб кожен учасник міг проявити свої здібності.

Конкурс був цікавим та корисним для дітей. Учні отримали можливість перевірити свої знання з інформатики, познайомитися з новими завданнями та технологіями, а також позмагатися з іншими учнями з усієї України.
Результати конкурсу можна переглянути за цим покликанням.