Спортивний захід для дітей "Do like Olympians": учасники отримали подарунки та літературу

Дата: 02.05.2023 12:55

Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «Do like Olympians» завітав до школярів Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25. 2 травня учні 3-4 класів мали змогу  поборотися за першість в різноманітних конкурсах.

Для підняття духу та веселого настрою школярі мали змогу подивитись показовий виступ з гімнастики від учениці, а також виконати руханку із заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики, багаторазовим чемпіоном Європи та світу, учасником Олімпійських ігор Іваном ГЕШКО.

Дякуємо дирекції школи Тетяні Баталюк за запрошення та подяка вчителям фізичної культури Нізі Миколі, Ільїну Олександру за організацію!

На завершення заходу всі учасники отримали олімпійські подарунки та в черговий раз поповнили шкільну бібліотеку новою літературою.

Захід проведено в рамках проєкту «Do like Olympians» Чернівецького обласного відділення НОК України спільно з управлінням молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації.

Бажаємо дітворі успіхів та наснаги у навчанні ! Спортивних досягнень!

Мирного неба та щасливого дитинства!