Набір у перший клас 2024. До уваги батьків майбутніх першокласників

Дата: 01.03.2024 13:50

Чернівецька гімназія №15 З розпочинає прийом заяв  щодо зарахування дітей до 1-х класів з 01.04.2024 та завершить 31.05.2024.

Подання заяв і документів відбувається через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/, дотримуючись інструкцій (інструкція тут) або електронну адресу закладу освіти cvznz-25@meta.ua.

У разі, якщо  батьки не мають можливості зареєструватися та подати онлайн, можуть прийти до Чернівецької гімназії №15, що знаходиться за адресою вул. Івана Мазепи, 8а.

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у 1-х класах, то першочергово зараховуватимуть дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтвержено; дітей, які є братами/сестрами, дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи є дітьми працівників цього закладу освіти.

При реєстрації батькам необхідно мати:

- копію свідоцтва про народження;

- оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Вся інформація щодо набору в перший клас знаходиться на сторінці сайту Чернівецької гімназії №15 Набір у 1 клас

З повагою адміністрація закладу!