День фізичної культури і спорту!

Дата: 11.09.2023 13:56

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту (натисніть на фото для деталей).

Відомо, що фізична культура має велике значення в житті кожної людини. Особливо важливим є цей вид діяльності для школярів. Він сприяє розвитку в них не лише фізичних якостей, а й моральних.

У рамках проведення цього свята учні та вчителі гімназії №15 провели спортивно - розважальну подорож, де визначали найшвидших і найспритніших учасників.

Дякуємо тренерам і спортсменам, які сьогодні стали на захист країни. Дякуємо всім фахівцям, які виховують здорове покоління дітей і наших майбутніх чемпіонів. Дякуємо кожному й кожній, чиїми зусиллями український прапор переможно здіймається на міжнародній арені.

Україна була, є і буде міцною, сильною і вільною, із невгамовною жагою до нових перемог.

З Днем фізичної культури та спорту!