Квест до Всесвітнього дня молоді: можливість для учнів проявити себе

Дата: 12.11.2023 17:55

10 листопада святкують Всесвітній день молоді, встановлений на честь заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді (ВФДМ). На передодні свята, 9 листопада, педагог-організатор (Станковська Ю.Е.) та лідери учнівського самоврядування організували квест для 5-8 класів. Квест складався з 10 цікавих зупинок, на яких учні разом із своїми командами складали піраміду якостей лідера, розв’язували криптограми, визначали сильні та слабкі сторони своїх команд, виконували творчі завдання за тематикою, мали можливість дати інтерв’ю та побувати на місці інтерв’юерів, розмірковували над відомими цитатами всесвітніх лідерів. Після завершення квесту команди отримали подяки за активну участь! Щиро дякуємо за організацію та участь у квесті учнів!