Фізика в моєму житті: учнівські здобутки і творчість на Тижні фізики та астрономії

Дата: 21.04.2023 20:07

«Фізика - це щось набагато більше, ніж набір законів... Фізика насамперед жива творчість рук та мозку...»  А. Б.Піппард.
Фізика – один з найцікавіших предметів шкільної програми. Вивчаючи цей предмет, діти одержують знання, які стають необхідним фундаментом життя кожної людини (для продовження натисніть на фото).

Під час Тижня фізики та астрономії учні мали можливість заглибитися у світ фізичних явищ та позмагатися у кмітливості, виявити свої знання та вміння.  Цікаві заходи, конкурси та вікторини не залишили нікого байдужим. Учні готували повідомлення, відео матеріали, кросворди, ребуси та вчилися презентувати свої здобутки.
Учні активно взяли участь у Фоточеленджі «Селфі з фізикою», у Конкурсі фізичних газет та малюнків “Фізика в моєму житті”.
Учні 7-х класів змагалися у Дослідницькому  квест-практикумі на тему «Значення води в природі та побуті», в ході якого формували уявлення про властивості води, розвивали спостережливість, пізнавальну активність, цікавість до навколишнього світу.