23 квітня - Міжнародний день англійської мови

Дата: 26.04.2024 20:31

Цей квітневий тиждень є сповненим атмосфери міжнародної події, святкування якої дозволяє долучитися до світової культури. 23 квітня - Міжнародний день англійської мови, який був обраний ООН на честь святкування дати народження славетного англійського драматурга Вільяма Шекспіра. Учні 8А класу доторкнулися до світової спадщини письменника під час проведення відкритого  уроку 25.04 за темою “The Great Bard of Avon”.  Двомовний спосіб проведення заходу підкреслив важливість інтеграції знань з метою формування ключових життєвих компетентностей учнів. На уроці учні демонстрували свою  акторську майстерність, декламували сонети, розвивали критичне мислення під час дебатів та під час роботи в групах.