Безпечний рух - твій вірний друг

Дата: 09.11.2022 20:39

Щорічно в Чернівецькій ЗОШ №25 проводиться тиждень безпеки дорожнього руху. Метою цього заходу є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та формування в учнів належної культури поведінки на дорозі.
В рамках тижня проведені тематичні бесіди, позакласні заходи, уроки, ігри на яких вихованці згадували правила дорожнього руху, описували, зображали на малюнках, обговорювали реальні ситуації, які відбувалися на дорозі.

Практичне заняття в Чернівецькій обласній автомобільній школі громадської організації "Всеукраїнська Спілка Автомобілістів" провела викладач автосправи Думенко Лідія Борисівна  "Безпечний рух" 11 клас.

5-А клас. Цікавою і повчальною грою-вікториною діти узагальнили знання про правила дорожнього руху. Класний керівник Козменко М. І.