Пригоди серед архітектурних шедеврів: екскурсія до Чернівецького національного університету

Дата: 08.06.2023 22:19

Як цікаво пізнавати рідне місто і відкривати для себе щось нове.
Цікавою і активною була мандрівка вулицями Чернівців. Гостинно зустріла учнів 5-А і 6-А класів перлина Чернівців - Резиденція митрополитів  Буковини і Далмації.
Незабутні враження залишилися  від інтерактивної екскурсії в Чернівнцький національний університет імені Юрія Федьковича. Побувавши в Мармуровій, Червоній  та Блакитній  залі, діти були вражені інтер'єрами, фресками, оздобленням,  витворами австрійських  майстрів.  Духовна музика зачарувала присутніх  у храмі Трьох Святителів на території  університету.  Діти із захопленням слухали розповіді пана Миколи, насолоджуючись красою  альма-матер  і мріючи в майбутньому  навчатися в нашому прекрасному університеті.