A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Чернівецька гімназія №15 Чернівецької міської ради

Що таке кібербулінг?

Дата: 14.03.2024 22:22
Кількість переглядів: 14

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. Приклади включають:
- поширення брехні про когось або розміщення фотографій, які компрометують когось, у соціальних мережах;
- надсилання повідомлень або погроз, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди, через платформи обміну повідомленнями;
- видання себе за когось іншого/іншу і надсилання повідомлень іншим людям від його/її імені.

Особистий булінг та кібербулінг часто пов’язані між собою. Але кібербулінг залишає цифровий слід – записи, який може слугувати доказами, що дозволять зупинити цькування.
До гімназії завітали представники відділу кіберполіції в Чернівецькій області. На зустрічі з учнями представники кіберполіції нагадали правила безпечного поводження в мережі Інтернет та соціальних мережах. Розповіли про прояви кібербулінгу, можливі наслідки та алгоритми дій у разі проявів цькування в мережі.
Також представили телеграм-канал BRAMA, учасники якого є цифровими волонтерами, які "донатять" свій час для блокування рашистських пропагандистів. Учасники каналу BRAMA перекривають доступ до нашого інфопростору російським осередкам та пропаганді онлайн, а також популяризують  безпечне поводження в мережі.

Презентація БРАМА Онлайн варта України



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені ви освітнім середовищем закладу?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень