Підсумки атестації педагогів - 2024

Дата: 14.03.2024 22:33

Атестація - це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це ще й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. 14 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії в Чернівецькій гімназії №15. Представлені матеріали вчителів, які атестувалися в 2023-2024 н.р.

Козменко Марія Іванівна

Вчитель української мови та літератури
Стаж роботи: 38 років

Дата і результати попередньої атестації: 18.03.2019 р. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист».

Очікувані результати чергової атестації: Підтвердження категорії «спеціаліст вищої категорії» та звання «учитель-методист».
Тема над якою працює: “Розвиток творчої особистості учня”.
Кредо: Повсякчас відкривати в дитині нове, дивуватися новому, бачити дитину в процесі її становлення.

Бігунова Світлана Миколаївна

Вчитель української мови та літератури
Стаж роботи - 37 років

Очікувані результати чергової атестації: підтвердження категорії «спеціаліст вищої категорії» та звання «учитель-методист».

Тема над якою працює: “Підвищення грамотності, розвиток і поповнення словникового запасу учнів на уроках української мови та літератури”.

Кредо: Серце віддаю дітям.

Шкварчук Андрій Іванович

Вчитель інформатики
Стаж роботи - 19 років

Дата і результати попередньої атестації: 22.03.2016р. Відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Очікувані результати чергової атестації: Підтвердження категорії «спеціаліст вищої категорії».

Тема над якою працює: “Використання інноваційних технологій навчання на уроках інформатики та фізики”

Кредо: «Щоб стояти на місці в своєму розвитку, необхідно, в крайньому разі, не зупинятися»

Доголіч Марія Юріївна

Вчитель початкових класів
Стаж роботи - 4 роки

Очікувані результати чергової атестації: Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Тема над якою працює: “Розвиток навичок критичного мислення школярів засобами інфтерактивних технологій”

Кредо: «Щоб у дитячих очах загорілися промінчики, ти повинен запалити в собі сонце».