Виховні заходи 2022-2023

Подорож в Музей науки

Пізнавали навколишній світ та перезавантажувались у Музеї науки, учні 9 та 11 класів.      Головною особливістю Музею НАУКИ є те, що відвідувачі взаємодіють з усіма експонатами й саме так дізнаються, як працює наука в реальному житті.

14:56 21.01.2023

Інтерактивна екскурсія "Вгадай сліди тварин"

Зимові канікули цікаво проводять учні 5-А (Козменко М. І.) та 6-А (Бігунова С. М.) класів. 12 січня у Краєзнавчому музею цікавою була інтерактивна екскурсія "Відгадай  сліди тварин" . Діти із захопленням слухали розповідь екскурсовода, розглядали тварин, а  по завершенні екскурсії блискуче впоралися із завданнями.  Багато нового для себе відкрили з історії рідного краю  з часів Австро-угорського періоду і до сьогодення. (Для деталей натисніть на фото)

22:00 13.01.2023

Яскраві канікули в кінотеатрі

Учні 6-А та 5-А та 11 класів  були на перегляді захоплюючого фільму "Аватар. Шлях води" та отримали захоплюючі та незабутні враження).  А учні 5-Б та 7-Б класів переглянули цікавий фільм "Пригоди Тедді". (Натисніть на фото для деталей)

12:05 05.01.2023

Новорічні вогники у школі

Учні нашої школи в кожному класі організували цікаві новорічні заходи: "новорічні вогники", конкурсні програми тощо.

12:41 31.12.2022

Новорічні заходи 1-4 класів

19 грудня проводились новорічні заходи для учнів початкових класів: "Чарівний новорічний ранок" (2-А клас), "Запалюємо зірки" (2-Б клас), "Зимові розваги" (1-А та 1-Б класи), "Новорічні квести" (3 клас та 4-Б клас), "Новорічні розваги" (4-А клас). (Натисніть на фото для деталей).

13:21 20.12.2022

Квіти для школи

2 грудня 2022 року учні нашої Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №25 долучилися до проєкту від Асоціації квіткових виробників Нідерландів та України @Flowers4School (для деталей натисніть на фото).

18:42 03.12.2022

Всесвітній день прибирання

На виконання доручення Чернівецької державної адміністрації (обласної військової адміністрації) від 24.08.2022 № 18 – І щодо підготовки та проведення Всесвітнього дня прибирання в Чернівецькій області, відповідно до листа громадської організації Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» від 15.08.2022 № 2022/0160 Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) 15 вересня учні 9 класу взяли участь у “World Cleanup Day”. Прибрали 300 літрів сміття з ділянки річки Клокучка що в м.Чернівцях на розі вул. Мазепи та вул. Генерала Гетьмана.  Завдяки участі в заході реалізувалися наступні завдання:  1. Створення умов для розвитку й самореалізації особистісного потенціалу дітей та молоді у сфері екології та охорони навколишнього середовища.  2. Формування у дітей та молоді усвідомлення важливості соціальної відповідальності. 3. Популяризація екологічної культури та культури дбайливого ставлення до довкілля.  4. Формування активної життєвої позиції дітей та молоді шляхом залучення їх до розв’язання проблем довкілля.

22:51 19.09.2022