Національно-патріотичне виховання

Вшанування Героїв Небесної сотні в нашій гімназії

З нагоди вшанування світлої пам'яті жертв трагічних подій лютого 2014 року в Україні наша гімназія провела ряд заходів: книжкові виставки, уроки мужності, інформаційні хвилинки. Гімназисти вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні.

19:25 20.02.2024

День Єднання - 2024

16 лютого - День єднання. Сьогодні ми згуртовані як ніколи. Разом ми непереможні!

18:51 16.02.2024

Стежками Соборної України

22 січня - День соборності України, свято, присвячене об'єднанню українських земель. Педагогом-організатором, заступником директора з виховної роботи (Станковською Ю.Е. та Гурак Л.І.) та за підтримки учнівського самоврядування було організовано квест "Стежками Соборної України". Захід спрямованими на підтримку єдності, розуміння історії та культури України.  Перемогу в квесті здобула команда "Лідери" (учні 7 - Б класу)! Щиро вітаємо з перемогою!

19:27 22.01.2024

22 січня – День Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) Україна відзначає День Соборності (https://pon.org.ua/.../10864-22-sichnia-osoblyva-data-v...).

11:33 22.01.2024

Участь у фестивалі "Краща щедрівка"

27 грудня учні гімназії прийняли участь у обласному фестивалі колядок, щедрівок та сучасних різдвяних пісень «Колядує зима» здобувши спеціальну відзнаку «Краща щедрівка» в номінації «Автентичні колядки і щедрівки»! Щиро вітаємо ансамбль «Дзвіночки» із досягненням та керівників Аннича І.П. та Гурак Л.І.

16:04 03.01.2024

Коляда в адміністрації

Напередодні свят учні 5-А та 5-Б класів під керівництвом вчителя музики Аннича І.П. завітали зі святковою колядою до адміністрації Чернівецької гімназії №15.  Діти привітали директора Тетяну Баталюк з прийдешніми святами та завершенням навчального семестру!

16:00 29.12.2023

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ

Кожен день тижня мав свій колір і тематику. Впродовж тижня учні одягалися у відповідні кольори, котрі символізували собою різні сторони життя в умовах війни. Колектив гімназії, учні та батьки висловлюють подяку українським воїнам, які стали символом гідності, свободи кожний з котрих вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши своє життя !

21:28 13.12.2023

День української хустки: З щирим патріотизмом до краси нації!

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Українська хустка - це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизму. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

19:20 08.12.2023

Захід у Літературній кав'ярні "Ольга Кобилянська від А до Я"

29 листопада відбувся захід «Ольга Кобилянська від А до Я» у Літературній кавʼярні гімназії 15, присвячений 160-літтю від дня народження письменниці. Учасниками кавʼярні були учні 6-а, 6-б та 7-а класів та вчителі-філологи - Козменко Марія Іванівна, Попова Марина Олександрівна та Бігунова Світлана Миколаївна, асистент вчителя Гашмей Людмила Володимирівна та заступник директора з виховної роботи- Гурак Любов Іванівна

15:31 29.11.2023