Національно-патріотичне виховання

Онлайн-фестиваль "Разом до перемоги"

Учасниці онлайн-фестивалю "Разом до перемоги" Борищик Юлія, Дмитренко Анастасія та Воробець Анастасія виконали пісню "Дай, Боже, сили нашим солдатам" на слова і музику Христини Панасюк (для перегляду відео натисніть на фото).

22:18 30.11.2022

Обласний конкурс юних читців

24 листопада відбувся Обласний конкурс юних читців, до 105-річниці М. Івасюка. Учні нашої школи  Куриш Андрій(6-А клас) і Мазур Анастасія(9клас) були учасниками конкурсу. Обоє отримали Диплом учасника. Куриш Андрій отримав нагороду за  2місце у номінації  "креативне і артистичне декламування". (для перегляду деталей натисніть на фото)

14:36 30.11.2022

До Дня Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. В нашій школі проведені заходи вшанування цього знаменного та пам’ятного Дня.

13:01 24.11.2022

Радіодиктант національної єдності

В День української писемності та мови 9 листопада вчителі та учні нашої школи долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності "Твій дім"

11:32 10.11.2022

Акція "Привітай захисників"

Колектив Чернівецької ЗОШ №25, учні та батьки організували й провели шкільну акцію "Привітай захисників" до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня козацтва і захисників й захисниць України.

23:16 22.10.2022

День захисників України - 2022

З нагоди Дня захисників України, Дня українського козацтва, свята Покрови та Дня Української повстанської армії учні школи №25 підготували вітання всім хто захищає нашу країну від російської навали... Слава Україні! Героям Слава!

22:06 14.10.2022

День миру - 2022

Слава Україні! 21 вересня - ми відзначаємо Міжнародний День Миру. Раніше для нас, українців, мир - це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки - України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе... На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей. І найголовніше, щоб був Мир на Україні та у всьому світі!

22:55 21.09.2022