Національно-патріотичне виховання

Музейний урок до Дня народження Ольги Кобилянської

До 160 - річчя від дня народження української письменниці - модерністки європейської величини Ольги Кобилянської гімназисти 6-А та 7-А класів провели музейний урок   "Ольга   Кобилянська мовою мистецтва “ у Художньому музеї. Із захопленням слухали розповідь Л.Курущак про цікаві факти життя Гірської орлиці, переглянули виставку творчих робіт лауреатів обласної премії ім.О. Кобилянської .

15:03 27.11.2023

27 листопада виповнюється 160 років з дня народження «пишної троянди в саду української літератури»— Ольги Кобилянської. Письменниця належить до митців слова, творча спадщина яких є близькою і дорогою для багатьох поколінь українців. Учні 6-Б та 7-Б класів підготували добірку афоризмів з її творів.

11:36 26.11.2023

Вшанування пам'яті жертв Голодоморів

В Чернівецькій гімназії №15 проведено заходи з вшанування пам'яті жертв Голодоморів. 25 листопада - день великої скорботи для українців, коли традиційно відвідуються поминальні богослужіння, ставляться символічні горщики з зерном і запалюють свічки.

13:55 25.11.2023

День Гідності та Свободи

21 листопада у Чернівецькій гімназії №15 проведені виховні години з нагоди Дня Гідності та Свободи. У фойє гімназії організована виставка книг про Революцію Гідності та події в Україні 2013-2014 років. Учні мали можливість ознайомитися з книгами, які розповідають про  героїв тих подій.

12:41 21.11.2023

Моя Батьківщина - Україна

Вітаємо Дмитренко Анастасію,  ученицю 9-А класу та керівника Дмитра Козло, вчителя історії.  II місце у міській конференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" за напрямком "Із батьківської криниці"

22:31 08.11.2023

Радіодиктант національної єдності

Сьогодні у День української писемності та мови Чернівецька гімназаія №15 приєдналася до написання Радіодиктанту національної єдності “Дороги України”

13:20 27.10.2023

Військово-патріотична гра "Джура"

Джура – це відвага! Джура – це шляхетність, чесність, порядність, повага! Сьогодні 29 вересня 2023 року на базі Чернівецького військово-спортивного ліцею відбулося відкриття І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та перший конкурс "Ватра" (для деталей натисніть на фото).

20:42 29.09.2023

21 вересня - Міжнародний День миру

Щорічно 21 вересня відзначається міжнародний день миру. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. З 2022 року Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

15:26 21.09.2023

Соняхи пам'яті

З метою вшанування пам’яті героїв, які загинули в боротьбі за незалежність України, а також в знак підтримки сімей загиблих, в гімназії №15 було організовано різні заходи «Соняхи пам’яті».

00:22 16.09.2023